604 064 662

Zasady współpracy

Porady prawne są świadczone przez Mecenas Paulinę Gugałę osobiście, jednakże w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach może być to współpracujący adwokat lub radca prawny, w mieście Kraków lub okolicach.

Naszym priorytetem jest zaufanie klienta, profesjonalizm, kompleksowe doradztwo oraz dyskrecja. Kancelaria udziela zarówno jednorazowych porad prawnych, jak również zajmuje się stałą obsługą prawną przedsiębiorców i spółek. Przygotowujemy pisma procesowe, projekty umów, opinie prawne. Przed sądami oraz innymi instytucjami naszych Klientów reprezentuje doświadczony radca prawny, adwokat.

Prawo rodzinne, rozwód, zapisy testamentowe, porady dla biznesu – spektrum naszych usług to szeroka oferta, która zapewnia wsparcie w różnych dziedzinach prawa. Współpraca z Kancelarią to dostęp do rzetelnych i wyspecjalizowanych porad prawnych, jakie gwarantuje radca prawny oraz współpracujący z nami adwokat.

Zależy nam na zaufaniu naszych Klientów, dlatego dbamy o to, aby zasady wynagrodzenia za nasze usługi były dostosowane do potrzeb Klientów oraz rodzaju zlecenia. Każda sprawa jest wyceniana indywidualnie, a szczegóły współpracy są omawiane podczas pierwszego spotkania w Kancelarii.

W zależności od formy prowadzonej sprawy Kancelaria proponuje następujące formy wynagrodzenia:

Wynagrodzenie za ustną poradę prawną lub poradę prawną przez internet

  • jednorazowa kwota, której wysokość zależy od czasu trwania i stopnia skomplikowania sprawy

Wynagrodzenie za prowadzenie sprawy sądowej

  • kwota wynagrodzenia podlega indywidualnemu uzgodnieniu z klientem, a wysokość wynagrodzenia ustalana jest w zależności od złożoności zleconej sprawy,
  • zasady wynagrodzenia są przejrzyste i określone w pisemnej umowie z Klientem,
  • w wyjątkowych przypadkach istnieje możliwość uiszczenia honorarium radcy prawnego lub adwokata w systemie ratalnym

Wynagrodzenie w systemie godzinowym

  • kwota wynagrodzenia to suma godzin potrzebnych dla załatwienia zleconej sprawy, liczonych według jednolitej stawki godzinowej,
  • ten system stosowany jest zazwyczaj podczas negocjacji przesądowych, przy sporządzaniu opinii prawnych lub umów

Wynagrodzenie w systemie mieszanym

  • kombinacja wyżej wymienionych zasad, np. wynagrodzenie za prowadzenie sprawy oraz premia za osiągnięcie konkretnego, satysfakcjonującego Klienta wyniku (success fee).

Uprzejmie proszę o kontakt w celu umówienia spotkania. Porady i konsultacje świadczone są w dogodnym dla Państwa miejscu oraz terminie.

Istnieje również możliwość uzyskania szybkiej, a przy tym aktualnej i rzeczowej opinii bądź analizy prawnej w zakresie przedstawionych zagadnień przez Internet, która ułatwi podjęcie optymalnych decyzji związanych z bieżącą działalnością Klienta.

Paulina Gugała

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Królewska 28/5

30-045 Kraków

Tel. 604 064 662

E-mail: biuro@kancelaria-pg.pl

TOP