604 064 662

Opinie Klientów

0 0 100 8

0%
Ocena bazuje na 7 ocenach
ZOSTAW OPINIĘ
close

Dziękuje za opinię! Twoja opinia niedługo pojawi się na stronie.

ZAMKNIJ

USTAL OCENĘ (ILOŚĆ PROCENTOWA - ZA POMOCĄ SUWAKA LUB WPISZ W RAMKĘ ILOŚĆ PROCENT)

Serdecznie zapraszam do pozostawienia opinii na temat mojej pracy i działania Kancelarii PG. Każda opinia jest dla mnie ważna i pomoże usprawnić pracę Kancelarii w przyszłości. Dziękuję!

Joanna
  • 100%
Dziękuje Pani Mecenas Paulinie za pomoc w rozwiązaniu sprawy o podział majątku , jest profesjonalnym fachowcem bardzo POLECAM !!!!
Katarzyna
  • 93%
Profesjonalna kancelaria. P. Paulina napisała świetne umowy dla firmy. A także, pomogła rozwiązać wiele życiowych problemów związanych z prawem cywilnym. Jest szybka i skuteczna. Polecam.
Albert W.
  • 100%
Nie ma się do czego przyczepić. Profesjonalnie załatwiona sprawa kilka dni przed terminem. Zleciłem kilka umów do sporządzenia i otrzymałem profesjonalne dokumenty z wytłumaczeniem. Polecam!
Agata Biernatowska
  • 100%
Kontakt do kancelarii Paulina Gugała dostała od znajomych, którzy bardzo zachwalali sobie rzetelność kancelarii. Chciałabym się dołączyć i podziękować za pomoc w rozwodzie. Mimo dużych nerwów i niezgody z byłym partnerem, Pani Paulina postarała się dopilnować wszelkich formalności oraz pociągnąć sprawę do zakończenia. Bardzo dziękuję i będę polecać dalej!
Janusz Smoczarski
  • 92%
Nasza firma już od dłuższego czasu nie radziła sobie z dokumentacją w sprawach związanych z firmą. Poprzedni prawnik zatrudniony na etacie też nie spisywał się szczególnie. Współpraca z Panią Pauliną Gugałą rozpoczęła się w odpowiednim momencie. Dzięki pracy Pani mecenas cała dokumentacja została wyprostowana, nasi pracownicy otrzymują odpowiednie dokumenty w odpowiednim czasie, a spory z kontrahentami nie są już dla nas dużym wyzwaniem.
Beata Mazur
  • 95%
Świetny kontakt i duże zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Miałam kilku prawników wcześniej, którzy zajmowali się moją firmą, jednak ich podejście do nakładanych obowiązków nie zawsze było takie, jakie chciałam. Z kolei w kancelarii PG spotkała mnie niespodzianka w postaci terminowości i profesjonalnego podejścia. Dziękuje za pomoc i na pewno jeszcze skorzystam z usług w przyszłości.
Jagoda Stojakowska
  • 100%
Jakiś czas temu korzystałam z pomocy Pani Mecenas Pauliny i jestem bardzo zadowolona. Miałam lekki bałagan w papierach tuż przed samą rozprawą sądową. Pani Paulina wszystko doprowadziła do porządku i pomogła w rozwiązaniu problemu. Mogę z czystym sumieniem zarekomendować kancelarię, bardzo dziękuję za pomoc :)

Paulina Gugała

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Królewska 28/5

30-045 Kraków

Tel. 604 064 662

E-mail: biuro@kancelaria-pg.pl

TOP