604 064 662

Mecenas Paulina Gugała

Radca prawny, specjalista prawa rodzinnego, spadkowego oraz prawa nieruchomości.

Wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie pod numerem KR - 2397. Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam Podyplomowe Studium Prawa Ochrony Konkurencji i Konsumentów na UJ, a także organizowany przez OIRP w Krakowie kurs "Małopolski Radca Prawny przed Sądami Unii Europejskiej- edycja II".

Doświadczenie zawodowe zdobyłam pracując od 2007 roku w kancelarii radców prawnych, a od 2013 roku prowadząc indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego z siedzibą w Krakowie.

Prowadzę m.in. sprawy małżeńskie (rozwody, separacje), majątkowe (o zapłatę należności), egzekucyjne, spadkowe, opiekuńcze, o alimenty. Posługuję się językiem angielskim oraz francuskim. Największą przyjemność i radość w życiu zawodowym sprawia mi uzyskiwanie pozytywnych efektów moich działań dla moich Klientów. Szanuję moich Klientów, dlatego do każdej sprawy podchodzę z największą starannością.

Posiadam bogatą praktykę w zakresie prowadzenia postępowań cywilnych, ze szczególnym naciskiem na sprawy rodzinne i gospodarcze, a także doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej jednostek samorządu terytorialnego oraz wspólnot mieszkaniowych. Specjalizuję się w prawie rodzinnym, prawie spadkowym i prawie cywilnym, jednakże spektrum spraw z którymi przychodzą do mnie moi Klienci jest niezwykle szerokie. Posiadam uprawnienia (jak adwokat) do reprezentowania Klientów przez Sądami powszechnymi i administracyjnymi wszystkich instancji, organami administracyjnymi oraz organami ścigania.

Ponieważ lubię wyzwania, czas wolny również spędzam aktywnie. Na równi z pracą kocham sport. W 2016 roku z sukcesem ukończyłam mój pierwszy triathlon oraz półmaraton.

Paulina Gugała

Kancelaria Radcy Prawnego

ul. Królewska 28/5

30-045 Kraków

Tel. 604 064 662

E-mail: biuro@kancelaria-pg.pl

TOP